Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pacynki na rękę

( ilość produktów: 29 )

Dziecko zapytane o swoją ulubioną bajkę ciężko będzie miało wybrać tylko jedną. Świat bajek, w których pełno animowanych postaci jest dla dzieci bardzo ważny. Bajki w przyjazny i ciekawy dla najmłodszych sposób uczą najważniejszych wartości takich jak przyjaźń, uczciwość i empatia, dlatego warto by każdy maluch nie tylko je oglądał, ale i mógł tworzyć swoje własne opowieści, do czego niezbędne będą mu pacynki na rękę. Te z pozoru wyglądające jak zwykłe pluszowe misie zabawki są w stanie rozwinąć w dziecku kreatywność, pomogą mu w wyrażaniu swoich emocji oraz przede wszystkim zapewnią znakomitą zabawę!

Pacynki na rękę to zabawki dla małych artystów

Pacynki na rękę dostępne w sklepie Maxizabawa pozwalają na urządzenie domowego teatrzyku kukiełkowego na wysokim poziomie. Zabawa w teatr sprawia, że dziecko integruje się z rówieśnikami lub wartościowo spędza czas z rodzicami ucząc się improwizacji, rozwijając swoje umiejętności motoryczne oraz zainteresowania. Pacynka na rękę umożliwia dziecku wcielenie się w rolę kogoś innego, np. zwierzątka, dzięki czemu maluch chcąc jak najlepiej odegrać powierzoną mu rolę pobudza swój umysł i wyobraźnię do działania. Pacynki dla dzieci to nic innego jak lalki, które nakłada się na dłoń niczym rękawiczkę. Istnieją także pacynki w wersji mini, które nakłada się na palec.

Pacynki dla dzieci sprawią, że każdy maluch pokocha zwierzęta

Szeroka oferta sklepu z artykułami dziecięcymi Maxizabawa pozwala dziecku na wcielenie się w postać każdego zwierzęcia. Zdecyduj wspólnie z pociechą kto będzie bohaterem dzisiejszego spektaklu: radosny biały niedźwiadek, wesoło szczekający piesek Max, a może zawsze uśmiechnięty lew z bujną grzywą? Pacynki na rękę to nie tylko źródło fantastycznej zabawy, ale i przyjemny dla dziecka sposób na naukę kolorów, nazw zwierząt i zaznajomienie się z wydawanymi przez nie dźwiękami.

Dostępne w ofercie sklepu pacynki są pozbawione małych elementów, które dziecko mogłoby próbować połknąć, a wykonanie z delikatnych i miękkich dla skóry materiałów oraz pluszu sprawia, że zabawa jest w pełni bezpieczna oraz wygodna.

Pacynka na rękę to gwarancja kreatywnie spędzonego czasu

Zabawa w odgrywanie scenek przy użycia pacynek sprawia, że dziecko nieświadomie rozwija sprawność dłoni i palców, co w przyszłość zaowocuje w trakcie nauki pisania czy zdobywaniu umiejętności wiązania butów czy zakręcenia butelki z sokiem. Pacynki dla dzieci skłaniają także do zmiany barwy i tonu głosu oraz sposobu zachowania w zależności od odgrywanej postaci, co poszerza ogólną wiedzę dziecka o świecie, jak i jego umiejętności zachowania się adekwatnie do sytuacji.

pixel