Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Instrumenty muzyczne dla dzieci

( ilość produktów: 110 )

Sporo rodziców wzbrania się przed zakupem dziecku zamiast kolejnej lalki czy autka instrumentu muzycznego, a to duży błąd! Choć zabawa nimi nieraz może być źródłem niechcianego hałasu to jedyny sposób by malec odkrył w sobie talent muzyczny. Co więcej, instrumenty muzyczne dla dzieci to zdecydowanie więcej niż zabawki, granie na nich niesie za sobą wiele walorów edukacyjnych. Instrumenty dla dzieci pozwalają najmłodszym na rozwijanie zmysłu słuchu, ćwiczenie koordynacji, rozwijanie kreatywności a także ma pozytywny wpływ na umiejętność koncentracji. Dlatego nie zwlekaj i już dziś wybierz zestaw instrumentów dla dzieci.

Instrumenty muzyczne dla dzieci to sposób na odkrycie talentu w każdym kilkulatku

Instrumenty muzyczne dla dzieci są wiernymi, pomniejszonymi kopiami klasycznych instrumentów. I tak jak one wymagają zróżnicowanych umiejętności by móc na nich grać. Dlatego wybierając instrument dla swojej pociechy weź pod uwagę jej wiek oraz indywidualne predyspozycje. Dla najmłodszych idealny będzie bębenek dla dzieci, nie posiada on bowiem małych elementów, które dziecko mogłoby połknąć a przy tym gra na nim jest prosta i satysfakcjonująca. Bębenek pozwala dziecku ćwiczyć poczucie rytmu oraz poprawia jego zdolności manualne. W ofercie sklepu Maxizabawa dużą część muzycznej oferty stanowią instrumenty drewniane, które są nie tylko estetyczne i trwałe, ale pozwalają na wydobycie głębi dźwięków.

Wszystko co niezbędne do założenia rockowego zespołu lub odkrycia talentu do gry na gitarze 

Wszystkie instrumenty muzyczne dla dzieci dostępne w naszej ofercie dostosowane rozmiarami oraz pozostałymi parametrami do dziecięcych potrzeb, dzięki czemu są łatwe w obsłudze i dostarczają samej radości.

Wybór instrumentu muzycznego dla malucha nie jest łatwy jednak jako rodzic najlepiej znasz swoje dziecko, więc zdaj się na intuicję i wybierz ten, który powinien przypaść mu do gustu. Cymbałki, tamburyn, a może gitara dla dzieci? Jeśli Twój wybór wciąż nie jest jasny zdecyduj się na zestaw instrumentów dla dzieci, który wyróżnia się wielofunkcyjnością oraz bardziej przystępną ceną w porównaniu do pojedynczych instrumentów, a Ty zyskasz pewność, że muzyka stanie się nową pasją Twojego dziecka.

Ciekawą propozycją są instrumenty perkusyjne dla dzieci przyciągają uwagę kolorami oraz formą, które to skutecznie zachęcają dziecko do sięgnięcia po nie i rozpoczęcia swojej przygody z rytmem, melodią i śpiewem już od najmłodszych lat.

pixel