Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drewniany wózek dla lalek

( ilość produktów: 30 )

Lalka wspiera w trudnych chwilach i rozumie bez słów – ciężko wyobrazić sobie dziewczynkę, która nie ma swojej powierniczki w postaci tej ponadczasowej zabawki. Dziecięce zabawy z reguły polegają na naśladowaniu zachowań dorosłych, dlatego też każda dziewczynka chce być mamą, a w roli pociechy występują właśnie lalki. A jako że rodzicielstwo pełne jest spacerów po parku, wypraw do sklepu i na miasto w celu załatwienia urzędowych spraw, drewniany wózek dla lalek jest niezbędny każdej „młodej dorosłej”.

Drewniany wózek dla lalek nauczy dziecko opiekuńczości

Dziecko opiekując się lalką lub misiem uświadomi sobie, jak ważna jest opiekuńczość w stosunku do innych osób, szczególnie młodszych i słabszych. Co więcej, maluch prowadząc drewniany wózek dla lalek mimowolnie rozwinie precyzję ruchów oraz zwiększy swoją orientację przestrzenną.

Szeroki wybór drewnianych wózków dostępny jest w ofercie naszego sklepu z zabawkami. Dlaczego drewniany model będzie najlepszy? Przede wszystkim wózki wykonane z drewna wyglądają unikatowo, co wyróżnia je na tle plastikowych odpowiedników. To tylko jeden argument przemawiający za drewnem, kolejnym może być fakt, że jest to surowiec praktycznie niezniszczalny, dlatego bez obaw możesz podarować drewniany wózek dla lalek dynamicznej i energicznej dziewczynce mając pewność, że zabaw będzie bezpieczna.

Dostępne są modele z budką, gondolą, a także klasyczne spacerówki do pchania. Uroczy kolor wózków to zasługa pokrycia bezpiecznym dla dziecka, trwałym lakierem.

Kolorowy, uniwersalny a może typowo dziewczęcy? Drewniane wózki dla każdego szkraba

W asortymencie sklepu Maxizabawa znajdziesz drewniane wózki na każdą kieszeń i każdy gust. Jeśli Twoja pociecha najbardziej ucieszy się z barwnego modelu zwróć uwagę na wózki marki Hape lub Tidlo. Wózki uniwersalne, z którymi paradować mogą nawet prawdziwi mali mężczyźni znajdziesz w ofercie Small Foot lub marki Bajo.

Przed zakupem należy zwrócić uwagę na wymiary wózka, by mieć pewność, że ulubiona zabawka Twojej pociechy się do niego zmieści.

Ważny jest także dobór wózka do wieku młodej damy. Dla całkiem małych dziewczynek należy wybrać wózek stabilny, a więc i cięższy, który w razie potrzeby będzie dla dziecka stanowił oparcie. Kluczowe, by rączka do prowadzenia wózka była odpowiednio wyprofilowana i umożliwiała naturalne ułożenie rąk. Starszym dziewczynkom, które wózek prowadzą już pewnie, śmiało można podarować wózek lżejszy, ozdobiony kwiatkami, serduszkami, czy kokardkami oraz koniecznie w delikatnym i subtelnym kolorze np. pudrowego różu, szarości lub bieli.

pixel