Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Drewniane domki dla lalek i akcesoria

( ilość produktów: 104 )

W erze wszechobecnej elektroniki warto wrócić do tradycji zwłaszcza w kwestii rodzicielstwa i na zbliżające się urodziny córeczki podarować jej nie pełną wymyślnych funkcji interaktywną zabawkę, a drewniany domek dla lalek. Jest to rodzaj prezentu, który dziecko zapamięta do końca życia. Ponadczasowa „zabawa w dom” uczy najważniejszych wartości, które są fundamentami życia rodzinnego i kluczem do wzajemnego szacunku.

Drewniany domek dla lalek – zabawka, na którą miejsce znajdzie się w każdym pokoju

Nawet jeśli pokój Twojej pociechy tonie w zabawkach z pewnością dasz radę wygospodarować trochę miejsca na domek dla lalek z drewna. Dostępne są one w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziecie pasujący gabarytami do dziecięcego pokoju model. Od jednopiętrowych domków aż po modele liczące kilka pięter, z ogródkiem, garażem a nawet basenem, lalka Twojego dziecka może wieść skromny, normalny, a nawet luksusowy żywot.

Zasadniczo każdy domek posiada podstawowe wyposażenie, na które składa się łazienka, kuchnia, pokój dzienny i sypialnia. Wielopiętrowe modele posiadają windę, która umożliwia komunikację między piętrami. Domki z bogatszą wersją wyposażenia pozwalają lalkom na wypoczynek na tarasie czy sen w ogromnym łożu z baldachimem.

Drewniany domek dla lalek może być całkowicie wyposażony lub kwestia ta została pozostawiona Twojemu dziecku, w związku z czym niezbędne będą mebelki do domku dla lalek.

Drewniane mebelki uczynią z każdej dziewczynki dekoratorkę wnętrz z prawdziwego zdarzenia

Dla dziewczynek, które pragną same wyposażyć miejsce zamieszkania swojej lalki, by żyło się jej jak najbardziej komfortowo muszą sięgnąć po mebelki do domku dla lalek. Są one także propozycją dla osób, które chciałby same zbudować konstrukcję domku dla lalek dla swojej pociechy, a jej pozostawić kwestię wyglądu wnętrza. W sklepie internetowym Maxizabawa znaleźć można gotowe zestawy mebli do łazienki, kuchni czy sypialni, które dostępne w zróżnicowanej kolorystyce pozwolą na urządzenie każdego wnętrza i są odpowiedzią na odmienny dziecięcy gust. Możecie także urządzić przytulny, przydomowy ogród stawiając w nim meble do wypoczynku na świeżym powietrzu. Jeśli pokój posiada już najważniejsze meble, ale brakuje w nim akcesoriów i drobiazgów wybierzcie akcesoria do gotowania, sprzątania lub zestaw zabawek. Marka Goki oferuje nawet plac budowy z robotnikami, możecie więc zainscenizować budowę drogi obok Waszej posiadłości lub prowadzić spokojne życie na wsi, na co dzień zajmując się farmą.

pixel