Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki dla niemowląt 0+

( ilość produktów: 424 )

Najmłodsi już od pierwszych chwil życia chłoną bogactwo wrażeń i doznań, uczą się korzystać ze swoich zmysłów do poznawania najbliższego otoczenia. Odpowiednie zabawki dla niemowląt potrafią wspierać ich rozwój. Inne natomiast stanowią wspaniałą pomoc dla rodziców. Dziecięcy zestaw powinien równoważyć obie te funkcje i zapewniać maluchom mnóstwo wrażeń w trakcie codziennych czynności oraz aktywności. Różnorodność i przemyślany wybór upominków to podstawa, a w ramach wielu różnych kategorii każdy znajdzie coś, co spełni nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Sen, wypoczynek i rozrywka

Zabawki dla niemowlaków to wspaniały sposób na ukojenie ich temperamentu i zapewnienie im rozrywki również, gdy przychodzi pora na odpoczynek. Różnorodne karuzele do łóżeczka, grzechotki dla dzieci, gryzaki, pluszaki oraz maskotki potrafią swoimi kolorami oraz delikatnymi motywami przykuć uwagę najmłodszych. Przy tym są to zabawki łączące w sobie wiele różnych zastosowań.

Przykładowo kocyk dla niemowlaka z motywem małego misia to mięciutki i miły w dotyku dodatek, który w ciągu dnia może zachęcać swojego właściciela do zabawy i traktowania go, jako przytulanki. Jego detale oraz uśmiechnięta postać sprawia, że maluch uczy się je rozpoznawać, a także sięgać w ich stronę rączkami. Dostarcza to wielu wrażeń zmysłowych i jednocześnie świetnie wpływa na rozwój małej motoryki oraz koordynacji ruchowej. Oczywiście, gdy kończy się dzień pełen atrakcji delikatny materiał pozwoli utulić do snu i działa niezawodnie zwłaszcza w połączeniu z delikatną i melodyjną kołysanką.

Pierwsze kontakt ze światem za oknem

Nieodłącznym elementem dnia dla malucha powinny być spacery na świeżym powietrzu. Nic nie stoi na przeszkodzie by w ich trakcie najmłodsi mieli na wyciągniecie ręki akcesoria pobudzające ich zmysły i wzmagające ciekawość. Doskonale mogą sprawdzić się zawieszki do wózka oraz inne zabawki dla niemowlaków, które maja odpowiedni zaczep gwarantujący, że po powrocie do domu nadal będą znajdować się na swoim miejscu. Bogactwo kształtów i barw oraz detali, które w nich występują znakomicie stymuluje zmysł wzroku oraz dotyku, a jeśli są wyposażone w elementy o różnej fakturze wydające z siebie dźwięki to wrażenie staje się kompleksowe i przyciąga najmłodszych jak magnes, co dzień ucząc je czegoś nowego.

Rodzinny dom, wspólnie spędzone chwile oraz akcesoria dla niemowląt

Odpowiednie dodatki potrafią diametralnie zmienić życie, zaczynając od zabawek dla niemowląt, grzechotek oraz maskotek, a kończąc na czymś tak potrzebnym jak przewijak na łóżeczko. Akcesoria takie jak karuzela z pozytywką oraz inne wielofunkcyjne dekoracje do pokoju niemowlaka pozwalają zadbać o jego potrzeby oraz rozwój poszczególnych umiejętności w trakcie przyjemnej rozrywki. Niemniej jednak również proste dodatki takie jak grzechotki i gryzaki mają swój urok, a wszelkie interaktywne elementy pozwalają najmłodszym badać świat i dokonywać swoich małych odkryć. Rodzice również mogą włączyć się do zabawy i przeżywać wraz z nimi niezapomniane chwile pełne ciepła i radości.

Książeczki dla niemowlaka przybierające różne formy poruszają wyobraźnię najmłodszych i na równi z pacynkami dla dzieci stanowią doskonały sposób na wzbogacenie wieczornych bajek oraz dobranocek o nowe ekscytujące elementy.

pixel