Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Klocki drewniane

( ilość produktów: 86 )

Zabawka obecna w dzieciństwie każdego z nas to ponadczasowe klocki drewniane. Ich fikuśne kształty i żywe kolory wypełniały nam czas budowaniem, konstruowaniem i planowaniem. Choć rynek przepełniony jest zabawkami interaktywnymi, kolorowe klocki utrzymują się na bestsellerowej pozycji. Klocki są uniwersalne, przypadną do gustu każdemu dziecku, bez względu na płeć czy wiek. Każda godzina spędzona na układaniu klocków, jak i każda budowla z nich stworzona to dla dziecka praktyczna lekcja analitycznego myślenia, planowania, organizacji pracy a także skupienia, która zaowocuje w innych codziennych sytuacjach.

Klocki drewniane – niewielki zestaw pozwoli dziecku na stworzenie setek konstrukcji

Najmłodsi uwielbiają klocki drewniane za to, że zabawa nimi jest prosta i przyjemna, a efekty bywają spektakularne. Dzieci, które chętnie spędzają czas przy górze klocków uczą się nowych kształtów i faktur, a także poprawiają swoje umiejętności manualne. W doborze klocków kluczowym kryterium powinien być materiał ich wykonania. Tradycyjne klocki drewniane są bezkonkurencyjne ze względu na ekologiczność, nietuzinkowy wygląd oraz niebywałą solidność. Zakup drewnianych klocków to inwestycja na lata, która dzięki swojej wysokiej trwałości może być przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Klocki konstrukcyjne dostępne w sklepie Maxizabawa uczą myślenia przestrzennego dostarczając przy tym nie lada frajdy. Malec posiadający zestaw klocków drewnianych może się poczuć niczym architekt, który ma do wykonania nie tylko sam projekt, ale musi zająć się także całym procesem budowlanym. Zestawy zwykle zawierają klocki o różnych kształtach i rozmiarach co pozwala na tworzenie różnorodnych zamków, fortec, miasteczek, samochodów czy nawet rakiet. Wszystko zależy od dziecięcej wyobraźni. 

Nowa odsłona klocków drewnianych – deseczki i płytki

Posiadające w swoim asortymencie także klocki drewniane marki Goki i Bigjig Toys oferują małym konstruktorom także niespotykaną wersję w postaci małych płytek i deseczek w naturalnych odcieniach. Żyrafa, traktor, a może lód włoski? Z tych małych przestrzennych klocków ułożysz ze swoją pociechą co tylko przyjdzie Wam do głowy. Jako, że zestawy te dostępne są postaci niepomalowanej możesz pozwolić dziecku pokryć je kolorami i tym samym sprawić, że efekt końcowy budowania z klocków będzie zaskakiwał jeszcze bardziej.

pixel