Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Italtrike

( ilość produktów: 57 )

Italtrike to włoska marka posiadająca swoją siedzibę niedaleko góry Monte Grappa w regionie Veneto. Od roku 1983 zajmuje się produkcją rowerków trójkołowych, jeździków, rowerków biegowych, rolek oraz innych pojazdów na kołach. Celem niosącym ze sobą niemałą satysfakcję dla zespołu Italtrike jest ofiarowanie dzieciom możliwości aktywnego spędzania czasu i nieskrępowanej zabawy. Pojazdy takie jak jeździki i rowerki trójkołowe wykonane są w 100% we Włoszech, oferują szeroki wachlarz modeli i kolorów idealnych dla każdej grupy wiekowej oraz indywidualnych oczekiwań.

Doświadczenie Italtrike rozszerzało się w trakcie minionych 35 lat i doprowadziło do sukcesu na międzynarodową skalę. Ciągły rozwój oraz zdobywanie wiedzy w zakresie innowacyjnych technologii, jakości materiałów i ochrony środowiska zaowocował wieloma prestiżowymi nagrodami otrzymanymi za nowatorskie jeździki, rowerki trójkołowe oraz inne niezwykłe pojazdy.

Wysoka jakość, wyróżniający się styl oraz innowacyjność będąca efektem pracy wybitnego zespołu specjalistów Italtrike gwarantuje maluchom doskonałą rozrywkę oraz wszechstronne i trwałe pojazdy.

Rozwój technologiczny w przypadku Italtrike łączy się nierozerwalnie z dbałością o środowisko oraz wprowadzaniem nowych, ekologicznych rozwiązań. Głównym celem jest redukcja emisji CO2, realizowana poprzez wykorzystanie energii słonecznej. Produkowane zabawki są solidne i starczają maluchom na wiele lat, podlegają w 100% recyklingowi.

Italtrike jest certyfikowany przez TUV pod kątem jakości, bezpieczeństwa pracy oraz środowiska. Wszystkie produkty są zgodne ze standardami europejskimi (EN71) dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek.

pixel