Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

B.toys

( ilość produktów: 129 )

Zabawki B.toys kanadyjskiej marki, charakteryzuje wysoka jakość surowców, które są użyte do ich produkcji. Bez względu na grupę wiekową dla jakiej są dedykowane, zabawki wykonane są z nietoksycznych, bezpiecznych materiałów, nie zawierających w składzie bisfenol A (BPA), w zgodzie z dobrymi nawykami ekologicznymi (np opakowanie zawsze zredukowane jest do niezbędnego minimum, najczęściej służy jednocześnie do przechowywania zabawek, stosowany jest tryb oszczędzania baterii w zabawkach muzycznych zgodnie z zasadą B.toys - B.smart, B.good – recycle me – dbaj o środowisko, nie zaśmiecaj, przetwarzaj).

Twórcom marki B., posiadających w ofercie zabawki B.toys towarzyszy motto B.you – bądź sobą. Kanadyjski producent tych zabawek, podkreśla tym samym, jak cenna jest osobowość oraz różnorodność charakterów wszystkich dzieci.

Zabawki B.toys za swoje walory pro-rozwojowe zdobyły wiele prestiżowych wyróżnień i nagród, w Kanadzie oraz USA. Są również doceniane w Polsce (m.in. tytuł „Zabawka Roku 2013” w dwóch różnych kategoriach wiekowych, Nagroda Główna i Wyróżnienie w konkursie „Świat Przyjazny Dziecku”, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka pod patronatem Rzecznika Praw Dziecka w edycji 2013 jak również w 2014 roku).

 

pixel