Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Plan Toys

( ilość produktów: 3 )

Firma PlanToys® założona została w 1981 r. Od samego początku działalności tworzy zabawki, które charakteryzują się wysokimi walorami edukacyjnymi. Projektowane są przy współudziale pedagogów oraz psychologów dziecięcych. Zabawki Plan Toys zarówno inspirują wyobraźnię dzieci, wspierają rozwój fizyczny, intelektualny  jak i dostarczają dużą porcję beztroskiej zabawy. Zabawki Plan Toys spełniają ścisłe normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek (ASTM i EN71).

Plan Toys to marka, która jako pierwsza na świecie zaczęła produkować zabawki z drewna kauczukowego. Drewno kauczukowe jest przyjazne dla środowiska, charakteryzuje się gęstym usłojeniem oraz zwartą strukturą, co nadaje mu wyjątkową twardość, wytrzymałość. Dzięki temu zabawki Plan Toys są przyjazne dla środowiska. Farby i lakiery wykorzystywane podczas produkcji są bezpieczne dla dzieci. Opakowania wykonane są z makulatury i nadrukowane specjalnym tuszem z soi. Firma Plan Toys w swoim bardzo ekologicznym podejściu przyświecającym podczas produkcji zabawek idzie jeszcze dalej, pozyskując do swojej fabryki zabawek część energii z biomasy oraz paneli słonecznych.

PlanWood to linia zabawek marki Plan Toys, które wykonane są z odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego, drobin oraz wiór. Pozostałości prasowane są pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu powstałe zabawki z materiałów PlanWood charakteryzują się wyjątkową trwałością i solidnością wykonania. Zabawki PlanWood za sprawą organicznego barwienia całego materiału nie odbarwiają się i są odporne na zabrudzenia.

pixel