Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Janod

( ilość produktów: 272 )

Przemyślane i ponadczasowe zabawki dostosowane do indywidualnych potrzeb pozwalają maluchom na odkrywanie własnych umiejętności dostarczając im przez to wiele radości. Wyjątkowa stylistyka powstała przy udziale artystów oraz rozwiązania wypracowane przez projektantów tworzą coś, co łączy w sobie piękno oraz funkcjonalność.

Janod to marka, którą charakteryzuje pasja odzwierciedlająca zapał i kreatywność swoich twórców oraz typowo francuski styl objawiający się w każdym szczegółowo wykonanym detalu.

Od koncepcji do realizacji, czyli droga, jaką musi przebyć każda zabawka

Wszystko zaczyna się od źródła inspiracji, następnie faza rysunków koncepcyjnych, później modelowanie i pierwsze prototypy. Każdy taki pomysł ewoluuje z czasem i dzięki licznym konsultacjom oraz wspólnym wysiłkom staje się funkcjonalnym dziełem sztuki, które z pewnością znajdzie swoje miejsce w każdym dziecięcym pokoju. W końcu przychodzi moment premiery na międzynarodowa skalę. Takie przedsięwzięcie trwa około roku, ale efekt finalny jest czymś, na co warto poczekać.

Zabawki Janod, różnorodność i rozwiązania dla rozwoju maluchów

Stale rozwijając się oferta to mnóstwo ciekawych atrakcji dla najmłodszych i nie tylko. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Gry zręcznościowe dla dzieci, puzzle drewniane, domki dla lalek a nawet instrumenty muzyczne, wszystko to już czeka na swoich małych odkrywców. Sprytne rozwiązania prezentowane przez zabawki Janod pozwalają zaspokoić potrzeby maluchów w każdym wieku i dostarczają im tak potrzebnej dozy aktywnej rozrywki oraz inspiracji.

Rozwijanie umiejętności poprzez zabawę to klasyczny rozwiązanie, które jeśli zapewnia maluchom mnóstwo atrakcji, oddziałuje doskonale na dziecięcą wyobraźnię. Wystarczy tyko pozwolić na kreatywne wykorzystywanie dostępnych elementów, dzięki czemu dzieci nabiorą pewności siebie oraz asertywność. Szacunek dla ich indywidualnych pomysłów pozwoli osiągnąć o wiele więcej niż podążanie wytyczoną przez innych linią.

Główne wartości promowane przez Janod: swoboda, marzenia, szczęście oraz nauka. To właśnie dzięki nim każdy produkt jest kompletny w swoich założeniach i tak świetnie sprawdza się w wyznaczonej mu roli.

Ciekawe upominki, czyli puzzle Janod i wiele, wiele więcej

Piękne i wyszukane kompozycje przybierają różne formy i barwy by zaspokoić potrzeby estetyczne maluchów, jak również te związane z nieskrępowaną zabawą. Klocki dla dzieci oraz układanki drewniane to tylko ,,wierzchołek góry lodowej”, w tej pięknej kolekcji znajdzie się również coś ciekawego dla prawdziwych eksperymentatorów.

Za dobry przykład może tu posłużyć seria Janod magnetibook, która cieszy się wielką popularnością. Każdy komplet porusza inną tematykę i pozwala na kreatywne wykorzystywanie dostępnych elementów oraz tworzenie z nich niezwykłych obrazków, a także niesie ze sobą wartość edukacyjną. Tak różnorodne aktywności pobudzają wyobraźnię maluchów i są dla nich doskonała rozrywką.

Zabawki Janod pozwalają wzbogacić świat najmłodszych i rozbudzić w nich prawdziwych odkrywców. Piękne detale, wysoka jakość i funkcjonalność sprawiają że są to jedne z najlepszych upominków. Wszystko zależy oczywiście od dzieci, ich gustu i indywidualnych preferencji.

pixel