Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KidKraft

( ilość produktów: 85 )

Innowacyjne zabawki stymulujące wyobraźnię to doskonałe dekoracje do pokoju dziecięcego, ale i interaktywne elementy, które wzbogacą każdą rozrywkę i pozwalają wcielić się w rolę profesjonalnego kucharza, troskliwego rodzica, a także w wiele innych ciekawych postaci.

KidKraft to odzwierciedlenie dziecięcego pragnienia by naśladować dorosłych i ich zachowania w każdej dziedzinie życia. Pozwala im to lepiej zrozumieć świat oraz ludzi z ich najbliższego otoczenia i ćwiczyć umiejętności, które z pewnością przydadzą się w przyszłości.

Początki marki KidKraft

Pierwsze zabawki pojawiły się wraz z założeniem tej amerykańskiej firmy w roku 1968, od tego czasu rozpoczęła się niezwykła podróż, która trwa do dziś. W jej trakcie pojawiło się wiele nowych rozwiązań i innowacyjnych koncepcji, które zachwycają zarówno najmłodszych jak i rodziców. Kolejne sukcesy na tej drodze kryją się tuż za horyzontem.

Domek KidKraft jak również kuchnia drewniana dla dzieci to klasyka dostępna w różnych wariantach kolorystycznych oraz formach z wieloma funkcjami i praktycznymi elementami. Niezależnie od tego czy chodzi o proste i subtelne meble, a może bardzo wyszukane kompozycje oddziałujące na wyobraźnie, zawsze znajdzie się coś, co spełni oczekiwania maluchów w różnym wieku i zapewni mnóstwo aktywnej rozrywki będąc wspaniałym tłem do odgrywania wydarzeń.

Kuchnia KidKraft to nie tylko pojedynczy element, ale cała aranżacja przestrzenna zamknięta w praktycznej i stylowej formie, odzwierciedlającej w szczegółach swoje pierwowzory używane przez dorosłych. Oczywiście ilość mebli dla dzieci ma tutaj znaczenie, nie trzeba ograniczać się do minimalizmu, w końcu im bogatsza kompozycja tym lepiej. Dzieci mają dzięki temu więcej miejsca na realizację swoich marzeń i mogą bezpiecznie naśladować dorosłych w trakcie złożonych czynności, w których nie mogą jeszcze uczestniczyć na co dzień. Pozwala im to rozwijać swoje umiejętności oraz wyobraźnię.

Szerokie możliwości i wspólna zabawa z rówieśnikami

Kreatywność oraz wyobraźnia rozkwitają, gdy dzieci mogą bawić się w swoim własnym gronie, dzielić doświadczeniami i pomysłami, a także iść na ustępstwa i wspólnie ustalać szczegóły. Takie doświadczenia kształtują u nich umiejętności społeczne i pozostawiają po sobie niezapomniane wspomnienia.

Domek KidKraft w połączeniu z innymi akcesoriami takimi jak figurki i mebelki dla lalek tworzą piękną scenerię, bogatą w szczegóły, która z pewnością będzie dla dziewczynek doskonałym natchnieniem. Z drugiej strony warsztat dla dzieci może uczynić to samo dla chłopców. W zależności od indywidualnych upodobań każdy może znaleźć coś dla siebie i wykorzystać akcesoria na różne nietypowe i kreatywne sposoby. Dobrze, jeśli istnieje możliwość wspólnego spędzania czasu, ponieważ właśnie w takich warunkach u najmłodszych rozwijają się umiejętności społeczne, a rozrywka nabiera zupełnie nowych barw.

Innowacyjny styl i jakość w połączeniu z ciągle rozszerzającą się ofertą, która oprócz klasycznych akcesoriów takich jak domek drewniany dla lalek, kuchnia dziecięca i sklep drewniany, rozszerzają się obecnie również na obszary poza domem. W końcu przydomowy ogród to również świetne miejsce do zabawy na świeżym powietrzu.

Zabawki KidKraft potrafią zaskakiwać, a przede wszystkim dostarczają maluchom dokładnie tego, czego potrzebują i to w pięknej oraz trwałej formie mebli dla dzieci i innych bogatych akcesoriów.

pixel