Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Djeco

( ilość produktów: 499 )

Istnieją zabawki dla dzieci, których jakość i estetyka oraz wygoda wraz z praktycznym zastosowaniem, współgrają w harmonii by zapewnić maluchom mnóstwo inspiracji oraz aktywnej rozrywki.

Wszystkie akcesoria Djeco są tworzone z pasją, a ich dopracowane detale i artystyczny styl potrafią zachwycać, zarówno szczegółami jak i całą kompozycją. Gry dla dzieci, dekoracje oraz wspaniałe zestawy artystyczne i kreatywne to coś, co otworzy wyobraźnię maluchów na cały świat nowych pomysłów i możliwości.

Zabawki Djeco i założenia ich twórców

Za każdym stylem oraz nowatorskimi rozwiązaniami musi stać idea, która im przyświeca. Również twórcy zabawek potrzebują solidnej dozy inspiracji i czasu na rozmyślania.

,,Podobnie jak dzieci wymyślamy zabawki i gry, którymi mogą cieszyć się wszyscy”

Właśnie dzięki temu podejściu puzzle Djeco, zabawki edukacyjne dla dzieci, kreatywne zestawy oraz ozdoby mają ten lekki charakter i zamknięte w nich piękno, które niezmiennie zachwyca maluchy i prowokuje do tworzenia własnych dzieł.

Wysoka jakość i styl wykonania

Zabawki Djeco przechodzą serię rygorystycznych testów, aby zapewnić maluchom komfort oraz bezpieczeństwo. Pochodzenie użytych materiałów jest również skrupulatnie analizowane, a gotowe produkty spełniają europejskie standardy EN71 oraz regulacje REACH.

Dobrane z wyczuciem przez całe grupy artystów Djeco kolorowe motywy widoczne zarówno na opakowaniach jak i samych akcesoriach sprawiają, że doskonale nadają się na oryginalny prezent. Oczywiście w pogoni za stylem i nowymi rozwiązaniami nikt nie zapomina o ich praktycznych funkcjach ani bezpieczeństwie maluchów.

Gry Djeco, puzzle dla dzieci, instrumenty muzyczne, zestawy kreatywne oraz dziewczęca biżuteria to tylko niewielki wycinek szerokiej oferty obejmującej zabawki dla dzieci zdolne zaspokoić wyszukane gusta i dostarczyć maluchom radości oraz godzin spędzonych na aktywnej i kreatywnej rozrywce.

pixel