Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Hape

( ilość produktów: 12 )

Każda licząca się marka ma swój etos i kieruje się własnymi zasadami. Nie inaczej jest w przypadku Hape. Dbałość o dzieci i ich rozwój w najszerszym rozumieniu przekłada się również na świat, jaki im pozostawimy. Jednym z celów firmy stawianym na piedestale jest ochrona środowiska oraz zrównoważony rozwój i wykorzystywanie naturalnych oraz odnawialnych materiałów do tworzenia wspaniałych zabawek.

Przyszłość zaczyna się od dzieci i do nich należy

Głównym motywem towarzyszącym Hape od samego początku jest zapewnienie maluchom nieograniczonych możliwości w dwóch sferach. Pierwszą jest oczywiście wolność kreatywności i nieskrępowanej zabawy, która przecież stanowi podwaliny do poznawania, odkrywania oraz nauki. Natomiast druga objawia się poprzez odpowiedzialne strategie biznesowe, mające na celu pozostawienie świata w lepszej kondycji niż ten istniejący za naszego życia.

Hape, czyli naturalne surowce, globalne myślenie i odpowiedzialność za ekologie

Zabawki dla dzieci są wytwarzane przy użyciu różnych technik i materiałów. W przypadku zabawek Hape są to takie, które nie naruszają równowagi biologicznej i mają minimalny wpływ na środowisko.

Wykorzystanie drewna oraz innowacyjna linia zawierająca zabawki bambusowe dla dzieci w połączeniu z farbami wodnymi oraz ścisłym przestrzeganiem zasad zawartych w Europejskim certyfikacie jakości i bezpieczeństwa, sprawia, że maluchy mogą bawić się nimi bez ograniczeń.

Ciągły rozwój i rozszerzanie oferty powoduje, że obecnie każdy znajdzie tu doskonały upominek dostosowany do wymagań i upodobań najmłodszych, ale i również starszych oraz wszystkich tych, którzy uwielbiają dobrą i zróżnicowaną rozrywkę.

Zabawki drewniane Hape, a potrzeby i wymagania dzieci w różnym wieku

Różnorodność doświadczeń i wrażeń wpływa pozytywnie na wszystkie maluchy. Rozwija ich wyobraźnię, koordynację ruchową, kreatywność oraz wiele przydatnych, a wręcz niezbędnych umiejętności.

Zabawki edukacyjne Hape potrafią zachęcić najmłodszych do odkrywania świata oraz jego tajemnic. Klocki dla dzieci umożliwiają wyrażanie siebie poprzez tworzenie złożonych i nie rzadko bardzo pomysłowych konstrukcji. Wysoka jakość sprawia, że są to akcesoria, które przetrwają długie lata, dzięki czemu będą zawsze kluczowymi elementami każdej kolekcji.

Odpowiednio dobrane zabawki potrafią zaspokoić potrzeby maluchów niezależnie od ich wieku, a wzorce kulturowe czy też bariery językowe nie mają tu żadnego znaczenia. Rozrywka jest intuicyjna i instynktowna. Również dzięki temu standardowe akcesoria oraz zabawki bambusowe dla dzieci Hape zyskały międzynarodową sławę i renomę.

pixel