Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Goki

( ilość produktów: 583 )

Tradycyjne zabawki drewniane Goki to niezwykła kolekcja zawierająca szeroką gamę różnych propozycji, których główną funkcją jest dostarczanie maluchom ciekawej i inspirującej rozrywki. Wykorzystanie naturalnych materiałów przy zachowaniu rygorystycznych standardów i przeprowadzaniu nagminnych kontroli sprawia, że efekt finalny jest doskonały, a maluchy mogą bezpiecznie i bez skrępowania po nie sięgać.

Goki, czyli klasyka, oryginalne pomysły i innowacje

Wszystko zaczyna się od przemyślanych pomysłów, które z czasem podbijają serca maluchów i stają się niezastąpione, na zawsze pozostając we wspomnieniach z dzieciństwa.

Nie ważne czy chodzi o puzzle do układania, pojazdy dla dzieci, zabawki edukacyjne, gry pamięciowe lub instrumenty muzyczne dla dzieci każda z tych kategorii zawiera niezliczone propozycje, które zaspokoją wszystkie potrzeby maluchów i pomogą już od najmłodszych lat odkrywać świat oraz jego tajemnice.

Klasyczne zabawki Goki to niezwykłe bogactwo kolorów, form i kształtów. Bezpieczne farby na bazie wody nadają im wyjątkowych barw, stylizują je na różne sposoby, tak by mogły spełnić oczekiwania i wpasować się idealnie w gust najmłodszych.

Istnieją oczywiście serie takie jak Goki Nature lub Peggy Digleady, które stworzono by zadowolić koneserów i ubarwić świat dzieci znanymi postaciami.

Pierwsza z tych kolekcji to ekologiczne zabawki drewniane, w ich wypadku do ozdabiania nie użyto żadnych farb ani dodatków. Różnice w kolorze poszczególnych elementów uzyskano dzięki obróbce termicznej, a naturalne odcienie świetnie się prezentują i wzajemnie uzupełniają.

Natomiast Peggy Diggledy to zabawki inspirowane znaną i kochaną tytułową postacią bajek dla maluchów. Jej przygody przeżywane wraz z wiernym psem o imieniu Klabauter oraz w towarzystwie przyjaciół wspaniale wpływają na dziecięcą wyobraźnię.

Kreatywność, rozwój umiejętności i inspiracja

Zabawki Goki dostarczają maluchom wielu zróżnicowanych wrażeń i pomagają poznawać świat, odkrywać w sobie talenty i spędzać miło czas wraz z rówieśnikami. Gry logiczne oraz zręcznościowe, instrumenty muzyczne, zabawki kuchenne dla dzieci, zestawy kreatywne i artystyczne to wszystko ma niebagatelny wpływ na rozwój maluchów. Ćwiczenie poszczególnych umiejętności w trakcie przyjemnej rozrywki to doskonały i do tego najbardziej naturalny sposób na ich doskonalenie. Akcesoria takie jak pluszaki lub pacynki na rękę pomagają wprowadzić w życie maluchów nową perspektywę polegającą na wcielanie się w role innych i spoglądanie na świat ich oczami. Uświadamia to istnienie wielu różnych punktów widzenia na jedną sytuację i rozwija u dzieci empatię oraz inne społeczne umiejętności.

Zabawki dla dzieci Goki to bogaty zbiór akcesoriów dostosowanych do potrzeb maluchów w każdym wieku. Właśnie dzięki temu z pośród nich można wybrać prezent na każdą okazję, który zadba o indywidualne potrzeby maluchów i w pełni spełni ich oczekiwania.

pixel