Rabat na START Wakacji -10% na cały asortyment. Wpisz w koszyku kod rabatowy: wakacje2017

Jesteś w:

Strona główna» Producent

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Lista producentów

Firma Gollnest & Kiesel KG jest niemieckim producentem zabawek z naturalnego drewna. Produkcja odbywa się przy użyciu bezpiecznych dla dzieci nietoksycznych farb na bazie wody, materiałów bez dodatku niklu, klejów bez zawartości formaldehydu, a wszystkie zabawki poddawane są najbardziej rygorystycznym testom jakości i bezpieczeństwa. Firma Gollnest & Kiesel KG skupia marki takie jak: gokiHOLZTIGERHEIMESS, Toys pure, ‘cause i Anker. Każda zabawka charakteryzuje się nowoczesnym design, funkcjonalnymi wzorami oraz „żywymi” kolorami, które pobudzają wyobraźnię dziecka, rozwijają kreatywność. Wspierają rozwój w zakresie sprawności ruchowo – motorycznych, sensorycznych. Zabawki są przyjemne w dotyku, dają poczucie ciepła i bezpieczeństwa już od wieku niemowlęcego. Łatwe do utrzymania w czystości.

 

Zabawki niemieckiej marki Goki cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena. Wszędzie, gdzie są dzieci, powinny znaleźć się także produkty Goki. Duża doza zabawy, piękny i funkcjonalny design, atrakcyjna kolorystyka – to cechy wyróżniające markę. Zabawki drewniane są niezbędne do rozwoju zdolności motorycznych i sensorycznych. Zabawki Goki spełniają wysokie standardy jakości dzięki właściwemu zarządzaniu na każdym etapie produkcji poszczególnej zabawki oraz kontrolom przez niezależne, zewnętrzne instytucje.

 

Zabawki marki HOLZTIGER to głównie drewniane figurki wyprodukowane w Niemczech. Każda z nich wykonana jest ręcznie z litego drewna klonowego, malowana także ręcznie farbami na bazie wody. Charakteryzują się wysoką jakością, są przyjemne w dotyku, a ich grubość (ok. 2,5 cm) dostosowana jest do rączek najmłodszych.

 

Zabawki marki goki to znakomita, precyzyjna, niemiecka jakość za rozsądną cenę. Wykonane z wysokogatunkowego drewna wprowadzają najmłodszych w wesoły świat zabawy.

 

Przynajmniej 50 % zysków pochodzących ze sprzedaży zabawek marki 'cause przeznaczanych jest na budowę szkół dla dzieci Trzeciego Świata, oraz pomoc dla dzieci i ich rodziców.

 

Niemiecka firma HEIMESS od 50 lat zajmuje się produkcją zabawek i akcesoriów dla dzieci, w znacznej większości ręcznie robionych. Do produkcji zabawek używane jest niemieckie drewno, a dodatki w postaci metalowych elementów nie zawierają niklu.HEIMESS przywiązuje dużą wagę do jakości swych produktów w związku z tym wszystkie produkty badane są przez instytuty badań na wytrzymałość, bezpieczeństwo i substancje chemiczne. Odpowiadają europejskim normom bezpieczeństwa EN71-1:2005 + A4:2007, łańcuszki do smoczków odpowiadają zaś normom EN 12586:2007. Łańcuszki pasują do wszystkich rodzajów smoczka. Produkty i farby, którymi są pokryte nie zawierają substancji toksycznych. Dzięki temu dziecko bez żadnego niebezpieczeństwa może brać je do buzi.

 

Wyroby polskiej firmy BAJO były wielokrotnie nagradzane medalami na targach w Poznaniu, Norymberdze. Jakość wykonania gwarantowana jest przez rękodzielnicze metody produkcji. Wyroby projektowane i produkowane są zgodnie z normami europejskimi (EN 71). Do malowania używane są najwyższej jakości farby produkcji renomowanych firm.

 

Ponad 45 lat doświadczeń w projektowaniu i produkcji drewnianych zabawek. Wykorzystują materiały bezpieczne dla środowiska naturalnego, stale dążą do poprawy procesów produkcyjnych, a pozyskiwane drewno pochodzi ze specjalnych upraw odnawialnych. Zespół projektowy firmy zapewnienia, że zabawki, które wykonuje są bezpieczne, przyjazne środowisku, dostarczają dzieciom wielu wartości stymulujących zmysłowo-ruchowy rozwój dziecka, uczą rozpoznania kształtów poprzez dotyk, uczą umiejętności radzenia sobie w nowych sytuacjach, odnajdywania różnych właściwości i zastosowania danej zabawki. Wykonywane są z bezpiecznych dla dzieci i ekologicznych materiałów. Zabawki są testowane przez jednostki wewnętrzne iniezależne instytucje, spełniają międzynarodowe normy. Do produkcji opakowań wykorzystywane są materiały pochodzące z recyklingu, a nadruki na nich wykonywane są z ekologicznego atramentu na bazie soiTe praktyki sprawiają, że produkty EverEarth są przyjazne naszej Planecie.

 

Produkty firmy ANKER sięgają 130-letniej historii. Ich kamienne klocki w 100% składają się z naturalnych materiałów: kredy, piasku kwarcowego, barwników i oleju lnianego spełniających najwyższe kryteria środowiskowe. Każdy kamień wykonywany jest według ręcznej receptury z największą troską, co gwarantuje najwyższą jakość klocków kamiennych. Mają właściwości długowieczne. Kamienne klocki zachęcają dzieci do zabawy, a przy tym pobudzają ich wrażliwość, myślenie, postrzeganie rzeczywistości, zachęcają do budowania, a przez to do ćwiczenia zdolności ruchowych, wyobraźni i kreatywności. Każdy zestaw klocków ANKER daje inne możliwości budowy. Kolejne komplety można łączyć ze sobą, gdyż wszystkie kamienne klocki pasują do innych zestawów. Łącząc elementy z różnych grup kamieni otrzymujemy coraz większe, bardziej wszechstronne budowle.

 

Firma KŁOSEK jest polskim producentem szerokiej gamy zabawek, elementów wyposażenia pokoi dziecięcych i artykułów dekoracyjnych z drewna. Działa na rynku od 1979 roku. Wszystkie wyroby cieszą się dużym powodzeniem zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą. Są cenione dzięki wysokiej jakości wykonania, ciekawemu wzornictwu, kolorystyce dostosowanej do potrzeb dzieci, spełniają europejskie normy bezpieczeństwa, oraz posiadają znak CE.

 

Firma PILCH powstała w 1991 roku. Jest polskim zakładem produkcyjnym specjalizującym się w drewnianych pomocach dydaktycznych, grach i zabawkach. Podczas produkcji bazują na takich surowcach jak buk, świerk, sosna. Cechą charakterystyczną wyrobów firmy PILCH jest jakość, estetyka, trwałość i ekologia. Cechy te zostały także zauważone przez inne zagraniczne firmy z którymi firma PILCH współpracuje.

 

Firma trzymyszy.pl to polska fabryka tekturowych zabawek o wysokich, edukacyjnych walorach. Dziecko rozwija swoje umiejętności manualnie oraz artystyczne, a dzięki szablonom może uczyć się literek i cyferek. Zabawki charakteryzują się bardzo wysoką jakością, wykonane są z pięciowarstwowej tektury, wyprodukowanej specjalnie dla firmy trzymyszy.pl, posiadają bardzo dobre własności mechaniczne.

 

Brik to polska firma produkująca zabawki drewniane dla dzieci, specjalizuje się w produkcji klocków drewnianych tradycyjnych, konstrukcyjnych oraz edukacyjnych. Działają na polskim rynku od 2003 roku i w tym czasie produkty znalazły już uznanie w oczach klientów. Klocki malowane są farbami ekologicznymi, które posiadają wszystkie wymagane atesty PZHiZ dla zabawek od 12-go miesiąca życia.

 

Firma HABA to niemiecka marka istniejąca od 1938 roku. Produkuje z drewna zabawki dla dzieci, gry i meble. Wzbogacają dodatkowo swój asortyment o inne wyroby dla dzieci takie jak biżuterię, tkaniny i naczynia z porcelany. Wszystkie zabawki HABA posiadają europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Do produkcji wyrobów używają drewna brzozowego lub bukowego. Badania naukowe potwierdziły fakt, iż zabawki wykonane z drewna z drzew liściastych charakteryzują się właściwości antybakteryjnymi. Zabawki malowane są bezpiecznymi dla dziecka farbami wodnymi o najwyższej jakości.

 

Small foot design to marka wykreowana w 2002 roku przez niemieckich projektantów. Propaguje ciągły rozwój ekologiczny. Firma m.in. zaopatrywana jest zieloną energią elektryczną z kolektorów słonecznych na dachach budynków, a korespondencja przesyłana na terenie kraju jest zgodna z metodą GoGreen. Zabawki tworzone pod tym logiem charakteryzują się wykonaniem z drewna o wysokiej jakości, pozyskanego z ponownego zalesienia. Zapewniają dzieciom mnóstwo dobrej, twórczej zabawy, a przy tym rozwój zmysłów słuchu, wzroku, dotyku. Są także pomocne w rozwoju motorycznym i koordynacji ruchu. Ze względu na szczególny charakter zabawek nadają się zarówno dla maluchów jak i nastolatków. Drewnianą ofertę marki small foot design uzupełniają artykuły dekoracyjne, dodatki do zabawy w sklep, gotowanie i inne... Celem działania marki small foot design jest pomoc w rozwoju umysłowym i fizycznym wszystkich dzieci. Zabawki odpowiadają Europejskim Normom Dla bezpieczeństwa zabawek EN 71.

 

Trudi to włoska firma powstała w 1954 roku z pasji Pani Trudi Müller Patriarca. Już w latach 60-tych marka stała się rozpoznawalna na włoskim rynku jako symbol jakości, innowacyjności, piękna, dbałości o szczegóły. W kolejnych latach kolekcja Trudi rozwijała się, dostosowując do oczekiwań coraz bardziej wymagającego rynku. Do swojej klasycznej kolekcji dodała także linię dla niemowląt mającą stymulować sensoryczny rozwój dziecka. W latach 90-tych marka Trudi nabyła firmę Sevi 1831. W 1992 roku firma Trudi wyprodukowała najmniejszego misia na świecie o wysokości 7 cm z wiernie odtworzonymi cechami. W 2010 roku marka Trudi zaczęła nową przygodę w świecie lalek.

 

Sevi 1831 to marka powstała we Włoszech, produkująca zabawki drewniane jako pierwsza fabryka w Europie. Stała się znana i doceniana dzięki wysokiej jakości produktów. Początkowo zabawki wykonywane były ręcznie, później wraz z rozwojem rynku wprowadzono pierwsze maszyny zachowując wysoki standard jakości. Sevi produkuje z drewna zabawki dla dzieci, gry, ozdoby, akcesoria i inne produkty, które zgodnie z ich ideą działania przekazują ciepło, radość i życzliwość dzieciom.

 

Santoys to marka produkująca zabawki edukacyjne dla dzieci, kształtujące wyobraźnię, kreatywność, umiejętność kojarzenia oraz zdolności manualne. Drewno używane do produkcji czerpane jest z plantacji ekologicznych, a farby i pigmenty nie posiadają składników toksycznych. Wszystkie surowce jak i system zarządzania jakością spełniają europejskie normy bezpieczeństwa EN-71; CE jak i amerykańskie ASTM.

 

Djeco to francuska firma z siedzibą w Paryżu założona w 1954 roku. W jej ofercie znajdują się zabawki edukacyjne dla dzieci tworzone zgodnie z maksymą firmy: uwierz w siebie i baw się. Natomiast projektowane są zgodnie z celem ekipy kreatywnej: wzbudzić zainteresowanie dzieci i wzbogacić ich wyobraźnię. Kolekcje zabawek Djeco wystawiane są na najbardziej wpływowych targach International w Paryżu, Norymberdze, Madrycie i Nowym Jorku. Djeco jest obecny także w wielu prestiżowych muzeach na całym świecie m. in.: Luwr i Quai Branly we Francji.

 

Manhattan Toy to amerykańska firma założona w 1979 roku. W jej ofercie znajdują się zabawki o wysokiej jakości, trwałe i bezpieczne co potwierdzają normy europejskie EN-71, amerykańskie ASTM oraz CPSC. Tworzone są po to, aby bawiąc - uczyły, inspirowały wyobraźnię, stymulowały rozwój fizyczny, oddziaływały na zmysły dziecka. Zgodnie z maksymą "zabawa z wyobraźnią". Manhattan Toy w swojej ofercie posiada ponad 500 zabawek, skupia takie marki jak: Whoozit ®, Groovy Girls ®, dr Seuss ™ i Manhattan Toy.

 

 

Moulin Roty to francuska marka, której początki sięgają już roku 1972. Obecnie Moulin Roty w swojej ofercie posiada ponad 500 pozycji. Co roku do odbiorców na całym świecie wysyłanych jest 1,5 miliona produktów. Moulin Roty to marka zabawek, która jest inspirowana przeszłością, a dostosowana do teraźniejszych gustów. Zabawki Moulin Roty łączą pokolenia dzieci, rodziców oraz dziadków. Zabawki dostarczają dzieciom nowych wrażeń, a dziadkom przypominają własne dzieciństwo. Zabawki Moulin Roty są oryginalne, wystylizowane, piękne i gustowne, a przy tym wykonane z najlepszych, najbezpieczniejszych materiałów. Zabawki Moulin Roty to „zabawki z dawnych lat – przeznaczone dla współczesnych dzieci”.

 

Bigjigs Toys to angielska firma założona w 1985 roku, produkująca oraz posiadająca w swoim asortymencie wysokiej jakości m.in. zabawki drewniane, gry, upominki dla dzieci oraz jedne z najlepiej sprzedających się kolejek i zestawów drogowych. Wszystkie artykuły spełniają walory edukacyjne. Wykonane są zgodnie z europejskimi normami, posiadają znak CE.

 

Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych na świecie. Zawiera wysokiej jakości zestawy pociągów, tory, lokomotywy elektryczne, wagony specjalistyczne, budynki, dworce, tunele oraz wiele dodatków i akcesoriów. Wszystkie produkty są kompatybilne z innymi kolejkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Brio, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Ikea, itp.). Bigjigs® Road to natomiast seria zestawów drogowych, które mogą być indywidualnym zestawem do zabawy, bądź mogą uzupełnić zabawę kolejkami drewnianymi.

 

Bigjigs® Rail to jedna z największych serii kolejek drewnianych na świecie. Zawiera wysokiej jakości zestawy pociągów, tory, lokomotywy elektryczne, wagony specjalistyczne, budynki, dworce, tunele oraz wiele dodatków i akcesoriów. Wszystkie produkty są kompatybilne z innymi kolejkami popularnych firm produkujących zestawy kolejek drewnianych (Brio, Eichhorn, Woodyland, Tesco, Ikea, itp.). Bigjigs® Road to natomiast seria zestawów drogowych, które mogą być indywidualnym zestawem do zabawy, bądź mogą uzupełnić zabawę kolejkami drewnianymi.

 

Wydawnictwo Wilga to jeden z najlepszych wydawców książek dla dzieci w Polsce. Wśród książek znajdują się najważniejsze i najciekawsze tytuły literatury klasycznej i współczesnej. Książki wydawnictwa Wilga to: najlepsi autorzy, znani ilustratorzy, pomysłowe rozwiązania edytorskie, zabawa i nauka.

 

Firma Hape to marka, której początki siegają roku 1986. Obecnie zabawki Hape sprzedawane są w ponad 50 krajach. Dostarczają dzieciom nieskończone możliwości edukacji i rozwoju, inspirują zabawę oraz naukę. Zachęcają do odkrywania otoczenia w którym żyjemy. Zabawki Hape projektowane są dla dzieci tak, aby usprawniać rozwojowe umiejętności dziecka. Są to zabawki kreatywne. Każda zabawka Hape produkowana jest przy użyciu naturalnych materiałów, ekologicznych farb na bazie wody przy utrzymaniu najwyższej jakości i zachowaniu norm bezpieczeństwa. Zabawki Hape spełniają europejskie i amerykańskie normy bezpieczeństwa (EN71, ASTM).

 

Green Toys to amerykańska marka podukująca zabawki, akcesoria dla dzieci, które są w 100 % wytworzone z plastiku, z recyklingu. Są bezpieczne, nie zawierają bisfenolu, PCV, ftalanów, melaminy oraz zewn. pokrycia np. w postaci ołowiu. Zabawki są pakowane w kartoniki pochodzące z przetworzonych bądź nadających się do przetworzenia materiałów.

 

 

Orchard Toys jest wiodącym, angielskim producentem puzzli oraz gier edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do 12 lat. Marka działa na rynku już od 1971 r. Wszystkie puzzle, gry, zabawki projektowane są pod przewodnim hasłem „nauka poprzez zabawę”. Tworzone są tak, aby rozwijały umiejętności dzieci na każdym etapie rozwoju zawarte w Narodowym Programie Nauczania. Zatem charakteryzują się bardzo wysokimi walorami edukacyjnymi idącymi w parze z doskonałą jakością wykonania. Wszystkie tektury używane w procesie produkcji w 100% pochodzą z recyklingu, a tekturowe opakowania pokryte są papierem pochodzącym z wykorzystania materiałów z tzw. zrównoważonych lasów. Nadruki wykonane są farbami na bazie wody. Produkcja Orchard Toys odbywa się w Wielkiej Brytanii. Zabawki Orchard Toys spełniają Europejskie Normy bezpieczeństwa EN-71.
Orchard Toys to marka regularnie nagradzana (w ostatnich latach otrzymała już ponad 50 nagród) zarówno za jakość zabawek jak i wkład w rozwój przemysłu zabawkarskiego.

 

KidKraft to amerykańska firma założona w 1968 r. Od samego początku jej celem było tworzenie oryginalnych, wyróżniających się produktów o wysokiej jakości. Obecnie KidKraft to jeden z wiodących producentów zabawek drewnianych, domków dla lalek, kuchni dla dzieci i akcesoriów w Stanach Zjednoczonych. KidKraft stawia sobie za cel produkcję na bardzo wysokim poziomie, tak aby zabawki spełniały oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wszystkie produkty KidKraft spełniają rygorystyczne normy dotyczące jakości i bezpieczeństwa zabawek, są zgodne z normą EN71.

 

 

Milly Mally to polska firma, której siedziba znajduje się w Warszawie, działająca na rynku produktów dla dzieci już od 2005 roku. Zabawki firmy Milly Mally, w tym rowerki dla dzieci, rowerki bez pedałów, rowerki biegowe, drewniane rowerki biegowe, jeździki dla dzieci, wózki, zabawki na biegunach, konie na biegunach i inne produkty można znaleźć w wielu krajach Unii Europejskiej, rówenież na Ukrainie, Serbii, Czarnogórze oraz Uzbekistanie. Produkty Milly Mally charakteryzują się nowoczesnym design oraz bezpieczeństwem. Wszystkie rowerki biegowe i inne oferowane produkty wykonane są zgodne z europejskimi dyrektywami, normami bezpieczeństwa. Firma Milly Mally stale pracuje nad rozwojem produktów. Marzeniem i ideą działania firmy jest pragnienie, aby każde dziecko bawiące się ich produktami mogło powiedzieć "Jak to dobrze być dzieckiem z Milly Mally".

 

Tuptup to marka drewnianych rowerków biegowych dla dzieci, napędzanych siłą nóżek. Dzięki odpychaniu maluch poznaje technikę jazdy na rowerku poprzez podnoszenie nóg i utrzymywaniu równowagi, a w sytuacji jej utraty poprzez podparcie się nóżkami. Wzmacnia także mięśnie nóg. Brak pedałów pozwala skupić się dziecku na nauce jazdy, którą w przyszłości przeniesie na rower z pedałami. Dzięki temu doświadczeniu będzie łatwiej. Rowerek bez pedałów uczy bowiem utrzymania równowagi i prawidłowego kierunku jazdy. Tup tup rowerek to model, który z pewnością spodoba się dziewczynkom i chłopcom. Uniwersalny design i kolorystyka, solidne wykonanie ! 

 

Zuzu Toys to polska firma, która produkuje zabawki wyróżniające się ciekawym wzornictwem oraz wysoką jakością. Dba o klienta używając do produkcji materiały o najwyższej jakości. Wypełnienie zabawek Zuzu Toys posiada certyfikat ekologiczny Oeko-Tex® Standard 100. Wszystkie pomysły Zuzu Toys zanim trafią na rynek poza właściwymi badaniami technicznymi przechodzą także najtrudniejszy test - wykonany przez dzieci właścicieli marki :). Zuzu Toys w swoje ofercie posiada wyróżnione i nagrodzone Puzzle Polska dla dzieci, kukiełki, przytulanki dla dzieci, zabawki do pokoju dziecka i artykuły sprawdzające się podczas zabawy w gotowanie oraz wiele innych, oryginalnych produktów. 

 

„Neo-Spiro” to polska firma posiadająca w swej strukturze m.in. zakład ślusarski. Wśród wytwarzanych produktów znajdują się drewniane akcesoria do pokoju dziecka jak i zabawki z drewna wspierające motorykę oraz rozwój intelektualny. Wszystkie produkty Neo-Spiro cechuje wysoka precyzja wykonania.


 

 

 

Firma PlanToys® założona została w 1981 r. Od samego początku działalności tworzy zabawki, które charakteryzują się wysokimi walorami edukacyjnymi. Projektowane są przy współudziale pedagogów oraz psychologów dziecięcych. Zabawki Plan Toys zarówno inspirują wyobraźnię dzieci, wspierają rozwój fizyczny, intelektualny  jak i dostarczają dużą porcję beztroskiej zabawy. Zabawki Plan Toys spełniają ścisłe normy dotyczące bezpieczeństwa zabawek (ASTM i EN71).

Plan Toys to firma, która jako pierwsza na świecie zaczęła produkować zabawki z drewna kauczukowego. Drewno kauczukowe jest przyjazne dla środowiska, charakteryzuje się gęstym usłojeniem oraz zwartą strukturą, co nadaje mu wyjątkową twardość, wytrzymałość. Dzięki temu zabawki Plan Toys są przyjazne dla środowiska. Farby i lakiery wykorzystywane podczas produkcji są bezpieczne dla dzieci, używane są barwniki na bazie wody, poszczególne elementy łączy się nietoksycznymi klejami. Opakowania wykonane są z makulatury i nadrukowane specjalnym tuszem z soi. Firma Plan Toys w swoim bardzo ekologicznym podejściu przyświecającym podczas produkcji zabawek idzie jeszcze dalej, pozyskując do swojej fabryki zabawek część energii z biomasy oraz paneli słonecznych.

PlanWood to linia zabawek marki Plan Toys, które wykonane są z odzyskanych w procesie obróbki drewna kauczukowego, drobin oraz wiór. Pozostałości prasowane są pod wysokim ciśnieniem, dzięki czemu powstałe zabawki z materiałów PlanWood charakteryzują się wyjątkową trwałością i solidnością wykonania. Zabawki PlanWood za sprawą organicznego barwienia całego materiału nie odbarwiają się i są odporne na zabrudzenia.

 

Firma Janod powstała w 1970 roku we Francji. Jest liderem w branży zabawek drewnianych w swoim kraju. Zabawki Janod dostępne są także w ponad 60 krajach na całym świecie. Charakteryzują się kreatywnością konstrukcji i ponadczasowością. Idealne dla osób ceniących nowoczesny design i jednocześnie nowe możliwości zabawy. Wesołe, wytrzymałe i kolorowe produkty Janod tworzą unikalne więzi pomiędzy dziećmi, a ich zabawkami; jak również pomiędzy marką, a jej konsumentami.

Firma Janod w swojej ofercie zawiera ponad 500 pozycji, w tym: puzzle drewniane, tekturowe, klocki drewniane, domki dla lalek, gry drewniane, zabawki edukacyjne, instrumenty muzyczne, elementy dekoracyjne pokoju dziecięcego i wiele innych pozycji. Poznaj zabawki Janod i odkryj radosny świat drewnianych zabawek!

 

Mudpuppy to marka wykreowana w Ameryce. Posiada w swojej ofercie produkty dla dzieci. Wśród nich: puzzle, układanki, magnesy, zeszyty do kolorowania, szablony do nauki rysowania czy też naklejki. Marka Mudpuppy bogata w duże doświadczenie wśród artykułów dziecięcych była wielokrotnie nagradzana za innowacyjność, kreatywność oraz użyteczność swoich produktów. Mudpuppy to znane i lubiane przez dzieci oraz ich rodziców zabawki na całym świecie.

 

 

Janome to czołowy producent maszyn do szycia.

 

 

Erzi to niemiecka marka posiadająca w ofercie oryginalne, bardzo wysokiej jakości drewniane zabawki imitujące produkty spożywcze. Doskonale sprawdzą się podczas zabawy w domu, w sklep i gotowanie. Zabawki Erzi produkowane są w Niemczech, cenione są za niezwykłą precyzję ich wykonania jak i dbałość o każdy najmniejszy szczegół. 

 

 

The Purple Cow to firma powstała w 2000 roku. Specjalizuje się w tworzeniu gier popularnych na całym świecie. Produkty tej marki to postaci znane z bajek. The Purple Cow to także puzzle. Wśród szerokiej tematyki gier wyróżnić można: logiczne, kreatywne, rodzinne, doskonałe w podróży.

 

 

 

 
Skip Hop to amerykańska firma założona przez małżeństwo Ellen i Michael Diamant. Od samego początku chcieli, aby produkty były oryginalne, wygodne oraz funkcjonalne w codziennym życiu. W 2003 roku jako pierwsi zaprojektowali torbę, którą w łatwy sposób można było zamocować do wózka. 
 
Oferta Skip Hop obejmuje m.in. torby dla mam, zabawki dla dzieci, akcesoria do kąpieli, jedzenia, plecaki.