Rabat na START Wakacji -10% na cały asortyment. Wpisz w koszyku kod rabatowy: wakacje2017

Jesteś w:

Strona główna» Zakupy hurtowe

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Informacje

Zakupy hurtowe

 

Nasza firma jest dystrybutorem zabawek drewnianych firmy Gollnest&Kiesel KG posiadającej w swojej ofercie marki takie jak: Goki, Heimess, wyłącznym dystrybutorem w Polsce włoskich zabawek Sevi i Trudi (zabawki pluszowe) oraz amerykańskiej marki Manhattan Toy. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania, atrakcyjnymi opakowaniami co sprawia, że są chętnie wybierane przez konsumentów. 

  sevi dystrybutor    trudi dystrybutor                          

Zabawki Sevi to nie są zwykłe dobra konsumpcyjne, ale produkty, w których jest dusza i ciepło. Asortyment Sevi obejmuje różne obszary, potrzeby, gusty oraz chwile: zabawki klasyczne, tradycyjne, elementy umeblowania, gry edukacyjne, figurki drewniane, miniaturki, ozdoby. Połączenie tradycji oraz najnowszych osiągnięć nieprzerwanie daje nowe linie produktów, łącząc jednocześnie wspomnienia i wizje pokoleń. 

 

Trudi to przede wszystkim pluszaki, świetne lalki, oryginalne zabawki dla niemowląt. Ciągły rozwój twórczy od 1954 roku i liczne technologiczne badania, pozwalają zaoferować zabawki miękkie i najwyższej jakości z dopracowaną konstrukcją. Produkty Trudi stworzone zostały przez najbardziej precyzyjne systemy produkcyjne, aby zapewnić klientom pełne bezpieczeństwo. Niezwykłe wzory oraz jakość!

 

W swojej ofercie posiadamy ponad 7000 produktów. Znacząca ich część to zabawki i akcesoria drewniane dla dzieci w różnym wieku. W sklepie maxizabawa.pl prezentujemy zabawki z naszej oferty skierowane do klientów detalicznych.

 

Zapraszamy do współpracy sklepy, przedszkola, agencje reklamowe i inne podmioty zainteresowane zakupami hurtowymi. W celu otrzymania oferty hurtowej prosimy o kontakt lub rejestrację w panelu B2B www.maxima24.pl .

 

info@maxima24.pl

tel. 535 286 304 

 

Zapraszamy do współpracy,

zespół firmy Maxima

 

Kontakt

maxizabawa.pl

Telefon: 609 286 304
(pon-pt w godzinach 9-16)

E-mail: sklep@maxizabawa.pl