Rabat na START Wakacji -10% na cały asortyment. Wpisz w koszyku kod rabatowy: wakacje2017

Jesteś w:

Strona główna» O firmie

Newsletter

Podaj swój e-mail, jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Informacje

O firmie

 

Od blisko 10 lat rozwijamy naszą ofertę zabawek drewnianych, które trafiły już do tysięcy dzieci.  Dbamy aby nasze zabawki przyczyniały się do rozwoju umiejętności dziecka w każdym zakresie zgodnie z jego naturalnymi predyspozycjami, aby pozwalały pobudzać wyobraźnię dziecka i umożliwiały odkrywać na nowo otaczającą ich rzeczywistość, aby sprawiały, że każdy dzień dla dziecka będzie nową przygodą w magicznym świecie zabawek drewnianych.

 

W sklepie internetowym maxizabawa.pl znajdą Państwo szeroki asortyment zabawek i akcesoriów drewnianych dla niemowląt oraz dzieci w każdym wieku oraz starannie wyselekcjonowane zabawki wykoanne z innych materiałów. Wszystkie wyprodukowane są z najwyższej jakości materiałów, odpowiadają europejskim normom bezpieczeństwa i posiadają certyfikat CE.

 

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby w sklepie internetowym maxizabawa.pl każdy mógł znaleźć w ofercie to, czego szuka, a zamówienia zostały szybko i sprawnie dostarczone. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych, bezpiecznych,  wartościowych ekologicznych zabawek. Jesteśmy w związku z tym otwarci na Państwa pytania, propozycje, uwagi dotyczące asortymentu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a każdą sugestię, przeanalizujemy.

 

Dziękujemy za zaufanie i współpracę!

 

Kontakt

maxizabawa.pl

Telefon: 609 286 304
(pon-pt w godzinach 9-16)

E-mail: sklep@maxizabawa.pl